Hareketli Led Rayspot

Hareketli Led Rayspot

rayspot.netadresinde tam size göre ürünler. Evinizi, bahçenizi ve mağazanızdaki vitrinleri aydınlatıyoruz. Ledli rayspot aydınlatmalarıyla, istediğiniz her yerde ışıklı sistemleri kullanabilirsiniz. Mağazanızın görünümüne uygun ledli ray spotlar, istediğiniz renkte ve alanda kullanabileceğiniz konforda. Tavandan asmalı, yere monteli ve duvara monteli seçenekleriyle Ledli ray spot ışıkları yeni bir görünüm sağlıyor.

 Sıradan ampul aydınlatmasının dışında, led spot olması uzun süreli kullanabileceğiniz ve kolay patlamayan ampullerdir. rayspot.net adresinden ulaşacağınız istediğiniz watt da ve büyüklükte ola ledli rayspot ışıkları, siparişinizi verdiğiniz andan itibaren elinizde. Kısa zamanda edinebileceğiniz led ışıklarının montelenmesi ve elektrik giriş üniteleri kolay olması için hazırlanmıştır. Mağazanızı yeni bir görünüme ve ürünlerinizin renklerine göre ışık rengi seçebilme şansınız vardır. Özellikle ışık değişimi olan, beyaz ve siyah led raylı spot ışıklarımız, kolay ısınmaz ve çok elektrik tüketmez. Mağazacının ve ev sahiplerinin kolay monte edebilecekleri ray spotları, ihtiyacınız olan ışık ayarını yapabileceğiniz wattadır.

35 Watt Osram Led Işıkları

rayspot.net den sipariş edebileceğiz Osram led ışıkları, rayspot özelliği sayesinde her zaman aydınlanmanızı sağlayacaktır. 35 watt Osram Ray spotlar, 360 derece dönme özelliğiyle hareket etme özelliğine sahiptir. Oda ve vitrin büyüklüğüne göre ayarlayabileceğiniz Osram led ışıkları, günışığı ve Kelvın seçenekleriyle istediğiniz her zaman kullanabileceğiniz özelliktedir.

Osram Led Seçenekleri

Ürünlerimiz son derece kaliteli ve her ortama uygun tasarlanmıştır. Vitrin ve mağaza aydınlatmaları yanı sıra, yazlık ve bahçeli evleriniz içi uygundur. Osram Led ışıkları rayspot.net adresinde istediğiniz renk kasa ve ışık renk paneline sahiptir. 35 watt ile başlayan led seçenekleriyle hem ekonomik hem de istediğiniz parlaklıkta.

15,62 tl taksit seçenekleriyle Osram Led ışıkları alabilir, istediğiniz kasa seçeneğine göre renk ve ışık renklerini ayarlayabilirsiniz.

·         Beyaz Kasa 4000 Kelvin

·         Beyaz Kasa – Beyaz ışık

·         Beyaz Kasa- Gün ışığı

·         Siyah Kasa Kelvin

·         Siyah Kasa- Beyaz Işık

·         Siyah Kasa Gün ışığı

Osram Led ışık çeşitleriyle istediğiniz seçimi yapabilir ve mağazanızı aydınlatabilirsiniz. Garantili ve güvenilir Led raylı spotlarımız uygun fiyatlarla, internet sitemizde!